O nás

Vážení zákazníci!

Vitajte na stránke internetového obchodu Arosa Dekor. Ponúkame Vám široký výber bytových doplnkov a dekorácií, predovšetkým vo vidieckom, romantickom štýle, ktoré dokážu vytvoriť jedinečný designový priestorový prvok pre Váš domov.

Ak máte radi štýl provance a vintage, alebo shabby chic, dizajnérske značky Green Gate alebo Clayre & Eef, ste u nás na správnom mieste. K nevyhnutným doplnkom patria krásne, romantické vankúše, kuchynské textílie, porcelánové kúpeľňové doplnky, fotorámiky, nástenné hodiny a ďalšie moderné bytové doplnky. Zameriavame sa na kvalitu a starostlivo pre Vás vyberáme najkrajšie veci z ponuky našich dodávateľov.

Náš sortiment sa snažíme neustále rozširovať a dopĺnať o nové moderné a trendové tovary, aby sme uspokojili aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Veríme, že si z našej ponuky vyberiete a budete aj Vy patriť k našim ďalším spokojným zákazníkom.

Ďakujeme za Vašu dôveru a prajeme Vám príjemný nákup!

 

Vernostné body - kupóny

Veľmi si ceníme, keď sa niekto rozhodne aj naďalej využívať naše služby. Ako poďakovanie za vernosť, pripravili sme pre našich zákazníkov odmenu vo forme zľavových kupónov. Každý tovar má stanovenú hodnotu vernostných bodov, ktoré môžete zbierať pri každom nákupe. Vernostné body môžu zbierať len zaregistrovaní zákazníci, t.j. ktorí majú vytvorený bezplatný zákaznícky účet. Po nazbieraní dostatočného množstva bodov môžu tieto zákazníci dostať zľavy pri ďalších objednávkach vo forme kupónov. Kupón bude odoslaný na Vašu e-mailovú adresu. Druhy kupónov:

 

Kupón platí pri nákupe akéhokoľvek tovaru v internetovom obchode www.arosadekor.com. Ak hodnota Vášho nákupu bude vyššia ako hodnota uplatneného kupónu, rozdiel je možné doplatiť. Nevyužitá hodnota kupónu sa neprenáša a preto nie je možné využiť zostávajúcu finančnú čiastku pri ďalšej objednávke. Použitý kupón nie je obnoviteľný a v prípade storna objednávky, pri ktorej bol využitý, nevzniká nárok na jeho obnovenie. Kupón nie je možné vymeniť za hotovosť. Používanie:

 

Arosa Dekor, © 2023